Kontakt | Projekce | Dodávka a montáž | Servis | Reference

¨

 

 

 DT-Domácí telefony a videotelefony

Firemní údaje
Kontakt
Projekce
Dodávka a montáž
Servis

DT-Domácí telefony a videotelefony
Druhy činností
EZS-elektrická zabezpečovací signalizace
EPS-elektrická požární signalizace
CCTV-kamerové systémy
ACS-přístupové systémy
SSK-strukturovaná kabeláž
Ostatní

 

Domácí telefony a videotelefony (DT) najdou své uplatnění všude tam, kde je třeba komunikovat mezi u vstupu a osobou uvnitř objektu a následně k ovládat otevření vstupní branky, případně vjezdové brány nebo jiného elektronicky ovládaného vstupu.

Jednodušší varianty domácího telefonu jsou vhodné pro rodinné domy a menší kancelářské objekty, rozsáhlejší systémy se instalují do bytových domů. Domácí telefony (pouze oboustranná komunikace) je možné instalovat i v provedení videotelefon (oboustranná audiokomunikace a jednostranné video).

Instalace DT může být provedena včetně interkomunikace a lze ji využívat i pro interní komunikaci mezi osobami uvnitř objektu.

Pro široký rozsah aplikací dodáváme domácí telefony a videotelefony Comelit. Firma Comelit produkuje jak finančně zvýhodněné sady pro malé aplikace, tak modulární systém rozšiřitelný pro střední a velké aplikace. Jedná se o systém s moderním designem vstupních jednotek a s několika typy provedení kabeláže (tradiční kabeláž náročná na počty vodičů, zjednodušená kabeláž nebo sběrnicový systém). Vzhledem k tomu je možné tento systém instalovat i jako náhradu starších nefunkčních systémů s využitím původní kabeláže.

Alternativně navrhujeme systém BPT nebo Fermax. Jedná se opět o modulární systémy s širokým rozsahem možností instalace.

V případě, že je v objektu instalována telefonní pobočková ústředna, dodáváme k těmto ústřednám vstupní jednotky (dveřní komunikátory) českého výrobce 2N. Výhodou těchto dveřních komunikátorů Helios je jednodušší instalace (pouze dodávka a připojení venkovní jednotky na pobočkovou linku telefonní ústředny a případně napájení pro ovládání zámku a osvětlení tlačítek) a velká variabilita nastavení (pro změnu vyzváněného místa postačí naprogramovat příslušnou provolbu ve venkovní jednotce). Pro komunikaci se využívají telefonní přístroje instalované s pobočkovou ústřednou.

Konkretní systém je navrhován vždy pro konkrétní objekt s ohledem na potřeby a požadavky uživatele s ohledem na možný způsob instalace.