Kontakt | Projekce | Dodávka a montáž | Servis | Reference

¨

 

 

 CCTV-kamerové systémy

Firemní údaje
Kontakt
Projekce
Dodávka a montáž
Servis

DT-Domácí telefony a videotelefony
Druhy činností
EZS-elektrická zabezpečovací signalizace
EPS-elektrická požární signalizace
CCTV-kamerové systémy
ACS-přístupové systémy
SSK-strukturovaná kabeláž
Ostatní

 

Kamerové systémy (CCTV) slouží k monitorování střežené oblasti s využitím kamer. Vzhledem k širokému sortimentu kamer je třeba vždy zvolit vhodný typ kamery místním podmínkám (minimální osvětlení snímané scény, vzdálenost kamery od sledovaného objektu, umístění kamery ve vnitřním nebo venkovním prostředí a pod) a potřebám uživatele (sledovaná oblast, rozlišení detailu na záznamu, dálkový přístup a pod). Pro sledování je možné použití analogových kamer s připojením videosignálu po koaxiální vedení do digitálních záznamových zařízení s příslušným počtem kamerových vstupů nebo realizovat instalaci s využitím IP kamer připojených do počítače pomocí počítačové sítě (možnost využití datových rozvodů v objektu) a nebo kombinace obou variant. V současnosti je patrný trend k nástupu IP technologií a ke zvyšovaní rozlišovacích schopností kamer.

Obraz z jednotlivých kamer může být přenášen do řídícího pracoviště, nahráván na záznamové zařízení nebo přenášen s využitím internetového připojení na vzdálené pracoviště. V případě připojení systému CCTV do sítě internetu je možné zřídit dálkový přístup do systému a možnost sledování z počítače kdekoli v internetu případně v mobilním telefonu nebo PDA.

V oblasti analogových kamer používáme různé typy kamer s ohledem na požadavky na konkrétní instalaci.

Pro zákazníky s požadavkem na vzdálený dohled s využitím IP kamer nabízíme dodávku zařízení NetRex.

Tato služba je zajímavá zejména pro zákazníky s větším počtem malých objektů a s požadavkem na rozlišení detailu v obraze ( v systému se používají špičkové megapixelové kamery firmy AXIS, které poskytují oproti analogovým kamerám nesrovnatelně vyšší kvalitu obrazu z hlediska rozlišení detailu).

Návrh řešení instalace je řešen vždy pro konkrétní objekt.